Pomimo zakupu platyna nie doszła, co powinienem zrobić?

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Po pierwsze należy poczekać, czasem coś wydłuża czas realizacji transakcji, ale nasza platyna w końcu do nas dociera (zwłaszcza w przypadków przelewów pocztowych).

W przypadku dłuższej zwłoki należy (jeśli chodzi o SMS) upewnić się, czy nie wysłaliśmy zbyt wielu SMS-ów w zbyt krótkich odstępach czasu (nie więcej niż 2 SMS-y na minutę), oraz czy poprawnie wpisaliśmy kod. Często mylone znaki to O-0, I-l, 1-l, I-1, 6-b, 8-B. Problem może również leżeć po stronie firmy Dotpay (za jej pośrednictwem pieniądze trafiają na konto gry), u której należy złożyć reklamację za pośrednictwem ich strony TUTAJ.

Gdy chodzi o przelew, należy się upewnić, czy nasz bank (lub inny usługodawca, z którego korzystamy) nie ma problemów z realizacją przelewu (problemy techniczne, aktualizacje), w następnej kolejności należy sprawdzić, czy podobnych problemów nie posiada firma Dotpay. W razie problemów można się z nimi skontaktować poprzez formularz na stronie TUTAJ.

W celu uzyskania pomocy w grze nasz problem należy przedstawić na forum zakładając nowy temat w TYM DZIALE, a następnie oczekiwać na odezw ze strony administracji.


Powrót do FAQ