Kary stosowane przez Administrację

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Warn - Jest to forma ostrzeżenia gracza łamiącego regulamin na czacie w grze. Warna przyznają Moderatorzy i Game Masterzy za łagodne przypadki złamania regulaminu. Osoba ostrzegana widzi wtedy odpowiedni komunikat na czatach: globalnym i newbie (kurczak). Warn widoczny jest tylko dla osoby, która go otrzymała.

Knebel - forma kary na czacie w grze uniemożliwiająca wypowiadanie się na czatach. Knebel jest przyznawany przez Moderatorów i Game Masterów po Warnie (ostrzeżeniu), lub od razu w przypadkach cięższego złamania regulaminu czatu. Knebel jest widoczny tylko dla członków administracji i osoby go otrzymującej na czatach globalnym i newbie (kurczak).

Jail - forma kary uniemożliwiająca zarówno wypowiadanie się na chatach jak i chwilowe poruszanie się po mapach. Gracz, aby opuścić więzienie musi wykonać zlecenie u Munro, polegające na zabiciu 200 szczurów.

Kula u nogi - specjalna forma kary, która sprawia, że rozgrywka staje się bardzo trudna. Gracz, który został ukarany w ten sposób dostaje tzw. kulę u nogi - przedmiot obciążający ekwipunek; kula ta może zostać usunięta jedynie przez Game Mastera.

Ban - forma kary uniemożliwiająca granie na danej postaci lub całym koncie. Ban jest przyznawany w przypadku bardzo ciężkiego złamania regulaminu chatu i/lub gry. Ban może mieć charakter czasowego lub permanentnego (total).Powrót do strony głównej