Jak zwiększyć siłę moich obrażeń?

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Siłę swoich obrażeń zwiększysz inwestując punkty statystyk przede wszystkim w siłę jeśli jesteś postacią fizyczną (Rycerz, Sheed, Barbarzyńca, Łucznik) albo w moc jeśli jesteś postacią magiczną (Mag Ognia, Druid, Voodoo). Również w mniejszym stopniu na obrażenia wpływa parametr zręczności i wiedzy. W przypadku Uderzenia Chi również w marginalnym stopniu ilość posiadanej przez sheeda many. Szczegółowy wpływ parametrów na siłę obrażeń znajdziesz w opisie każdej z umiejętności zadającej obrażenia. Zależność obrażeń od statystyk wyrażona jest wzorem.

Postacie wykonujące ataki, w których we wzorze liczone są obrażenia z posiadanej broni również mogą zwiększyć obrażenia poprzez ulepszenie broni za pomocą Kryształowych Flasz Niszczenia.

W przypadku broni, które są psychorarami lub broni epickich awansowanie na kolejne poziomy psycho podnosi ich obrażenia.

Kolejną metodą na zwiększenie obrażeń jest korzystanie z modyfikatorów obrażeń fizycznych lub magicznych oraz dodatkowych obrażeń od żywiołów. Więcej informacji znajdziesz na odpowiednich stronach: TUTAJ i TUTAJ.

Powrót do FAQ