Łucznik: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
| Linia 33: | Linia 33: | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; width: 50%; background-color:LemonChiffon" | {| class="wikitable" style="text-align:center; width: 50%; background-color:LemonChiffon" | ||
|- style="background-color:Khaki" | |- style="background-color:Khaki" | ||
| + | | Poziom Um | ||
| + | | Obrażenia | ||
| + | | Szansa trafienia | ||
| + | | Kondycja | ||
| + | |- | ||
| + | | I | ||
| + | | 135% | ||
| + | | 105% | ||
| + | | 16 | ||
| + | |- | ||
| + | | II | ||
| + | | 140% | ||
| + | | 107% | ||
| + | | 18 | ||
| + | |- | ||
| + | | III | ||
| + | | 145% | ||
| + | | 109% | ||
| + | | 21 | ||
| + | |- | ||
| + | | IV | ||
| + | | 150% | ||
| + | | 111% | ||
| + | | 23 | ||
| + | |- | ||
| + | | V | ||
| + | | 155% | ||
| + | | 113% | ||
| + | | 26 | ||
| + | |- | ||
| + | | VI | ||
| + | | 160% | ||
| + | | 115% | ||
| + | | 28 | ||
| + | |- | ||
| + | | VII | ||
| + | | 170% | ||
| + | | 117% | ||
| + | | 30 | ||
| + | |- | ||
| + | |} | ||
| + | |||
| + | == Twoja Stara == | ||
| + | [[Plik:Twoja stara.jpg|100px|right|thumb]] | ||
| + | |||
| + | <br> | ||
| + | '''Właściwości''' | ||
| + | |||
| + | * Dostępne od 5 poziomu doświadczenia | ||
| + | * Drastycznie zmniejsza celnośc zwiększając obrażenia przeciwnika | ||
| + | * Osiągi umiejętności na kolejnych poziomach: | ||
| + | |||
| + | {| class="wikitable" style="text-align:center; width: 50%; background-color:LemonChiffon" | ||
| + | |- style="background-color:Khaki" | ||
| + | | Poziom Um | ||
| + | | Atak każdej strefy (szansa trafienia) | ||
| + | | Obrona każdej strefy | ||
| + | | Obrażenia | ||
| + | | Kondycja | ||
| + | | Czas | ||
| + | |- | ||
| + | | I | ||
| + | | -30% | ||
| + | | -30% | ||
| + | | +20% | ||
| + | | 30 | ||
| + | | 3 | ||
| + | |- | ||
| + | | II | ||
| + | | -34% | ||
| + | | -30% | ||
| + | | +22% | ||
| + | | 35 | ||
| + | | 3 | ||
| + | |- | ||
| + | | III | ||
| + | | -38% | ||
| + | | -30% | ||
| + | | +24% | ||
| + | | 39 | ||
| + | | 4 | ||
| + | |- | ||
| + | | IV | ||
| + | | -42% | ||
| + | | -30% | ||
| + | | +26% | ||
| + | | 44 | ||
| + | | 4 | ||
| + | |- | ||
| + | | V | ||
| + | | -46% | ||
| + | | -30% | ||
| + | | +28% | ||
| + | | 48 | ||
| + | | 5 | ||
| + | |- | ||
| + | | VI | ||
| + | | -50% | ||
| + | | -30% | ||
| + | | +30% | ||
| + | | 53 | ||
| + | | 5 | ||
| + | |- | ||
| + | | VII | ||
| + | | -55% | ||
| + | | -30% | ||
| + | | +30% | ||
| + | | 58 | ||
| + | | 5 | ||
| + | |- | ||
| + | |} | ||
| + | |||
| + | == Zatruta Strzała== | ||
| + | [[Plik:Zatruta strzała.jpg|100px|right|thumb]] | ||
| + | |||
| + | <br> | ||
| + | '''Właściwości''' | ||
| + | |||
| + | * Dostępne od 8 poziomu doświadczenia | ||
| + | * OBR: 0.7* [[Statystyki|Siła]] + 0.3* [[Statystyki|Zręczność]] + broń | ||
| + | * Osiągi umiejętności na kolejnych poziomach: | ||
| + | |||
| + | {| class="wikitable" style="text-align:center; width: 50%; background-color:LemonChiffon" | ||
| + | |- style="background-color:Khaki" | ||
| + | | Poziom Um | ||
| + | | Obrażenia | ||
| + | | Szansa trafienia | ||
| + | | Kondycja | ||
| + | | Mana | ||
| + | | Szansa na [[link|zatrucie*]] | ||
| + | |- | ||
| + | | I | ||
| + | | 100% | ||
| + | | 100% | ||
| + | | 10 | ||
| + | | 20 | ||
| + | | 70% | ||
| + | |- | ||
| + | | II | ||
| + | | 105% | ||
| + | | 103% | ||
| + | | 12 | ||
| + | | 23 | ||
| + | | 74% | ||
| + | |- | ||
| + | | III | ||
| + | | 110% | ||
| + | | 106% | ||
| + | | 14 | ||
| + | | 25 | ||
| + | | 78% | ||
| + | |- | ||
| + | | IV | ||
| + | | 115% | ||
| + | | 109% | ||
| + | | 15 | ||
| + | | 29 | ||
| + | | 82% | ||
| + | |- | ||
| + | | V | ||
| + | | 120% | ||
| + | | 112% | ||
| + | | 17 | ||
| + | | 32 | ||
| + | | 84% | ||
| + | |- | ||
| + | | VI | ||
| + | | 125% | ||
| + | | 115% | ||
| + | | 19 | ||
| + | | 35 | ||
| + | | 88% | ||
| + | |- | ||
| + | | VII | ||
| + | | 130% | ||
| + | | 118% | ||
| + | | 21 | ||
| + | | 38 | ||
| + | | 98% | ||
| + | |- | ||
| + | |} | ||
| + | |||
| + | |||
| + | |||
| + | |||
| + | == Zatrucie == | ||
| + | |||
| + | <br> | ||
| + | '''Właściwości''' | ||
| + | |||
| + | |||
| + | * Osiągi debuffu na kolejnych poziomach: | ||
| + | |||
| + | {| class="wikitable" style="text-align:center; width: 50%; background-color:LemonChiffon" | ||
| + | |- style="background-color:Khaki" | ||
| + | | Poziom Um Zatrutej Strzały | ||
| + | | Zadawane obrażenia wręcz | ||
| + | | Zadawane obrażenia z dystansu | ||
| + | | Zadawane obrażenia magiczne | ||
| + | | Zużycie zasobów | ||
| + | | Czas | ||
| + | |- | ||
| + | | I | ||
| + | | -5% | ||
| + | | -8% | ||
| + | | -20% | ||
| + | | +30% | ||
| + | | 3 | ||
| + | |- | ||
| + | | II | ||
| + | | -6% | ||
| + | | -10% | ||
| + | | -22% | ||
| + | | +33% | ||
| + | | 3 | ||
| + | |- | ||
| + | | III | ||
| + | | -8% | ||
| + | | -12% | ||
| + | | -24% | ||
| + | | +36% | ||
| + | | 4 | ||
| + | |- | ||
| + | | IV | ||
| + | | -9% | ||
| + | | -15% | ||
| + | | -26% | ||
| + | | +39% | ||
| + | | 4 | ||
| + | |- | ||
| + | | V | ||
| + | | -11% | ||
| + | | -18% | ||
| + | | -28% | ||
| + | | +42% | ||
| + | | 5 | ||
| + | |- | ||
| + | | VI | ||
| + | | -13% | ||
| + | | -21% | ||
| + | | -31% | ||
| + | | +45% | ||
| + | | 5 | ||
| + | |- | ||
| + | | VII | ||
| + | | -13% | ||
| + | | -21% | ||
| + | | -35% | ||
| + | | +48% | ||
| + | | 5 | ||
| + | |- | ||
| + | |} | ||
Wersja z 13:01, 22 lip 2011
Łucznik - jest to nietypowa profesja. Mimo, iż jest to postać fizyczna to jego specjalnością są ataki dystansowe. Przy pomocy łuku ciska w przeciwnika różnymi strzałami. Dodatkowo prócz zadawania obrażeń łucznicy opanowali także silne debuffy, którymi się wspierają.
Spis treści
Cechy profesji
Zalety
- Całkiem pokaźna liczba debuffów
- Na początku gra się bardzo łatwo (chyba łatwiej się gra tylko MO)
- Atak obszarowy (grad strzał)
- Dobra celność
- Atakuje jako jeden z pierwszych
Wady
- Trzeba zatroszczyć się nie tylko o kondycje, ale i w manę
- Zadaje stosunkowo małe obrażenia
- Później exp samemu staje się męczący
Umiejętności
Precyzyjny strzał
Właściwości
- Dostępne od 2 poziomu doświadczenia
- OBR: 0.7* Siła + 0.3* Zręczność + broń
- Osiągi umiejętności na kolejnych poziomach:
| Poziom Um | Obrażenia | Szansa trafienia | Kondycja |
| I | 135% | 105% | 16 |
| II | 140% | 107% | 18 |
| III | 145% | 109% | 21 |
| IV | 150% | 111% | 23 |
| V | 155% | 113% | 26 |
| VI | 160% | 115% | 28 |
| VII | 170% | 117% | 30 |
Twoja Stara
Właściwości
- Dostępne od 5 poziomu doświadczenia
- Drastycznie zmniejsza celnośc zwiększając obrażenia przeciwnika
- Osiągi umiejętności na kolejnych poziomach:
| Poziom Um | Atak każdej strefy (szansa trafienia) | Obrona każdej strefy | Obrażenia | Kondycja | Czas |
| I | -30% | -30% | +20% | 30 | 3 |
| II | -34% | -30% | +22% | 35 | 3 |
| III | -38% | -30% | +24% | 39 | 4 |
| IV | -42% | -30% | +26% | 44 | 4 |
| V | -46% | -30% | +28% | 48 | 5 |
| VI | -50% | -30% | +30% | 53 | 5 |
| VII | -55% | -30% | +30% | 58 | 5 |
Zatruta Strzała
Właściwości
- Dostępne od 8 poziomu doświadczenia
- OBR: 0.7* Siła + 0.3* Zręczność + broń
- Osiągi umiejętności na kolejnych poziomach:
| Poziom Um | Obrażenia | Szansa trafienia | Kondycja | Mana | Szansa na zatrucie* |
| I | 100% | 100% | 10 | 20 | 70% |
| II | 105% | 103% | 12 | 23 | 74% |
| III | 110% | 106% | 14 | 25 | 78% |
| IV | 115% | 109% | 15 | 29 | 82% |
| V | 120% | 112% | 17 | 32 | 84% |
| VI | 125% | 115% | 19 | 35 | 88% |
| VII | 130% | 118% | 21 | 38 | 98% |
Zatrucie
Właściwości
- Osiągi debuffu na kolejnych poziomach:
| Poziom Um Zatrutej Strzały | Zadawane obrażenia wręcz | Zadawane obrażenia z dystansu | Zadawane obrażenia magiczne | Zużycie zasobów | Czas |
| I | -5% | -8% | -20% | +30% | 3 |
| II | -6% | -10% | -22% | +33% | 3 |
| III | -8% | -12% | -24% | +36% | 4 |
| IV | -9% | -15% | -26% | +39% | 4 |
| V | -11% | -18% | -28% | +42% | 5 |
| VI | -13% | -21% | -31% | +45% | 5 |
| VII | -13% | -21% | -35% | +48% | 5 |




