Spis Setów: Różnice pomiędzy wersjami

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 1: Linia 1:
'''<span style=color:Red>Ostatnio trochę się rozleniwiliście w dodawaniu setów na forum, więc informuje, że jeśli żaden nowy set nie zostanie dodany do godziny 23:59 dnia dzisiejszego, ta strona zostanie wyłączona na 24 godziny :)<span>'''
+
<span style=color:Red>UWAGA!!! Aby zostały odblokowane kolejne sety należy zgłaszać je na stronie http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=70&t=16770</span>

+
Strona wyłączona na 24 godziny.

+
<!--Podobnie jak ludzie zbierający się w grupy stają się silniejsi, tak samo działają Sety. Przedmioty te łączy więź, która umacnia się, gdy zostaną połączone, a wtedy ich właściciel zostaje obdarowany dodatkowymi bonusami, które wzrastają wraz z większą liczba współgrających ze sobą Setów. Niektóre Sety (zwłaszcza te wyższej rangi) są jednak dość wybredne w wyborze właściciela i mogą się związać tylko z osobą posiadająca odpowiednią profecję. Można je pozyskać z wybranych Czempionów, czyli potworów, które pojawiają się raz na jakiś czas w wybranych lokacjach.

Linia 1008: Linia 1008:

* '''Rozproszenie Holma''' - Daje szansę, na zmniejszenie otrzymywanych obrażeń o 60-70%.