Rodzaje Przeciwników

Z Taern Wiki
Wersja z dnia 16:51, 26 maj 2011 autorstwa Lester (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zwykli Przeciwnicy - To zwykłe potwory, które spotkamy na powierzchni oraz w jaskiniach. Nie wyróżniają się one niczym szczególnym. Potrafią łączyć się w duże grupy.

Przeciwnicy w Instancjach - To przeciwnicy, których spotkamy tylko i wyłącznie w Instancjach. Wyróżniają się tym, że zwykle są silniejsi od zwykłych przeciwników. Także łączą się w grupy.

Przeciwnicy Questowi - To wrogowie, na których możemy natrafić tylko podczas wykonywania questu. Zwykle tacy przeciwnicy są silni i do pokonania ich potrzeba większej ilości osób.

Mini-bossowie - To przeciwnicy, których siła wykracza daleko poza ich poziom, pokonuje się ich zwykle w grupach po 3 osoby, ponieważ dają oni dużo doświadczenia oraz złota. Zwykle występują w 3-osobowych grupach.

Czempioni - Przeciwnicy, którzy siłą podchodzą pod mini-bossów. Dają większą ilość złota i doświadczenia, ale trudniej jest ich zabić. Pojawiają się w losowych odstępach czasu.

Bossowie - To ostatni rodzaj przeciwników. Są oni dużo silniejsi od mini-bossów, zwykle pokonuje się ich w grupach 4/5-osobowych. Za ich pokonanie dostaje się dużo złota oraz istnieje szansa na otrzymanie raru - rzadkiego, silnego przedmiotu.


Powrót do strony głównej