Pniaki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „'''Pniaki''' - po drzewach ściętych przez Orków pozostaja tylko wystające z ziemi pniaki. Ich zbieranie tylko wydaje się trudne, lecz idzie całkiem sprawnie. ...”)
 
Linia 15: Linia 15:
 
=== Jak tam dojść: ===
 
=== Jak tam dojść: ===
  
Przez [[Las Koldów]], udajemy się do [[Las_Orków|Lasu Orków]] (podążając na północny-zachód). Stamtąd kierujemy się w prawo, aż do przejścia koło Tygrysów. Po przejściu udajemy się w lewo aż do zachodniego krańca mapki, gdzie znajdziemy surowiec.
+
Przez [[Las Koldów]], udajemy się do [[Las_Orków|Lasu Orków]] (podążając na północny-zachód). Stamtąd kierujemy się w prawo, aż do przejścia koło [[Tygrys_Biały|Tygrysów]]. Po przejściu udajemy się w lewo aż do zachodniego krańca mapki, gdzie znajdziemy surowiec.
  
  

Wersja z 18:29, 27 lis 2011

Pniaki - po drzewach ściętych przez Orków pozostaja tylko wystające z ziemi pniaki. Ich zbieranie tylko wydaje się trudne, lecz idzie całkiem sprawnie. Dilleg w Górach Koldów wymienia Pniaki na Deski potrzebny, do rozwoju budynków gildiowych.

Informacje szczegółowe:

Pniaki.jpg


  • Wartość: 0
  • Waga: 20
  • Ilość szt. podczas 1 zbiórki: 3 - 5


Jak tam dojść:

Przez Las Koldów, udajemy się do Lasu Orków (podążając na północny-zachód). Stamtąd kierujemy się w prawo, aż do przejścia koło Tygrysów. Po przejściu udajemy się w lewo aż do zachodniego krańca mapki, gdzie znajdziemy surowiec.Powrót do spisu surowców