Pety specjalne: Różnice pomiędzy wersjami

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 116: Linia 116:
 
|}
 
|}
  
'''* Skille używane jedynie w konkretnych sytuacjach'''
+
'''* Skille używane jedynie w konkretnych sytuacjach, spowodowanych brakiem możliwości ataku w zwarciu, lub uaktywnionym trybem agresywności peta.'''

Wersja z 23:40, 22 paź 2016

Pety specjalne

Pety specjalne nie są do zdobycia w normalnym trybie gry, jest to rodzaj nagrody za udział w wydarzeniach Dumy Taernu.

Spis petów - ich zakup, wytworzenie, wskrzeszanie i właściwości

Borsuk został zaprojektowany według sugestii graczy na zlocie we Wrocławiu w 2013 roku, początkowo miał być nowym czempionem, zmieniono jednak początkowe zamierzenia i dziś Borsuk prezentuje nam się jako pet. Tego unikalnego zwierzaka można było zdobyć na zlocie w 2014 roku na konkursie cosplay, dostało go wtedy 6 osób. Drugą okazją na zdobycie zwierzaka był konkurs cosplay w 2015r. dostały go wtedy 2 kolejne osoby. Borsuk występuje w dwóch wersjach mag i fizyczny.Nazgullica została zaprojektowana według sugestii graczy na zlocie we Wrocławiu w 2015 roku. Tego unikalnego zwierzaka można było zdobyć na zlocie w 2016 roku na konkursie cosplay, dostało ją wtedy 6 osób. Nazgullica występuje w dwóch wersjach fizyczna i dystansowa.

* Skille używane jedynie w konkretnych sytuacjach, spowodowanych brakiem możliwości ataku w zwarciu, lub uaktywnionym trybem agresywności peta.