Pety recepturowe

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pety recepturowe

Pety recepturowe zdobyć można na dwa sposoby: poprzez zakup lub wykonanie danego questa w odpowiedni sposób. Receptury na AquaPety oraz Uwięzionego gracz może nabyć u NPC Azarii w Wiosce, natomiast recepturę na Hohgrata zakupimy u Heremona w Lesie Koldów.


W przypadku Aquapetów (zadanie Prawdziwe kłamstwa): Mając już recepturę należy zgromadzić wskazane w niej składniki i korzystając z pulpitu przywołania w Laboratorium przywołać wybranego wcześniej (lub otrzymanego w queście) żywiołaka. W przypadku śmierci peta recepturowego trzeba go wskrzesić u Azarii składając odpowiednią ofiarę - po trzy kryształowe flasze życia, kondycji i many.

W przypadku Uwięzionego (zadania Władca Marionetek i Uwięziony): Mając już recepturę należy zgromadzić wskazane w niej składniki i korzystając z pulpitu przywoływania w Jaskiniach przywołać żywiołaka. W przypadku śmierci peta recepturowego trzeba go wskrzesić u Azarii składając odpowiednią ofiarę - 2 platyny, 2 Dusze Nietoperza, 5 Dusz Nieumarłego i 4 Dusze Gada.

W przypadku Hohgrata: Mając już recepturę należy zgromadzić wskazane w niej składniki i udać się do Heremona. W przypadku śmierci peta recepturowego trzeba go wskrzesić u Belenosa składając odpowiednią ofiarę - po trzy kryształowe flasze życia, kondycji i many.

Po odesłaniu peta można go odebrać u NPC, u którego go zakupiliśmy lub też (o ile gracz ma aktywną opcję sklep premium możemy skorzystać z funkcji sklepu dla zwierzaków. Po odesłaniu peta odebranie go będzie darmowe.

Spis petów - ich zakup, wytworzenie, wskrzeszanie i właściwości