Pety jednorazowe: Różnice pomiędzy wersjami

Z Taern Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
Linia 1: Linia 1:
 
===Pety jednorazowe===
 
===Pety jednorazowe===
  
Pety jednorazowe zakupujemy u trzech NPCów ([[Godrew|Godrew'a]] w Trentis, [[Treser Piter|Tresera Pitera]] na tyłach Obozu Imperialnych oraz od [[Handlarz Niewolników|Handlarza Niewolników]] w okolicach Zrujnowanej chatki). Aby tego dokonać trzeba mieć odpowiedni poziom postaci i w zależności od peta złoto i platynę lub Imperiały. Każdy pet wykupowany jest za prywatne zasoby gracza i może on być użyty tylko przez niego. Jeden gracz może posiadać w danym momencie tylko jednego aktywnego peta. W przypadku śmierci peta jednorazowego trzeba go odkupić. Po odesłaniu peta jednorazowego można go odebrać u NPC, u którego go zakupiliśmy. Pety jednorazowe nie zdobywają expa.
+
Pety jednorazowe zakupujemy u trzech NPCów ([[Godrew|Godrew'a]] w Trentis, [[Treser Piter|Tresera Pitera]] na tyłach Obozu Imperialnych oraz od [[Handlarz Niewolników|Handlarza Niewolników]] w okolicach Zrujnowanej chatki), oraz jednego NPC specjalnego. Aby tego dokonać trzeba mieć odpowiedni poziom postaci i w zależności od peta złoto i platynę lub Imperiały. Każdy pet wykupowany jest za prywatne zasoby gracza i może on być użyty tylko przez niego. Jeden gracz może posiadać w danym momencie tylko jednego aktywnego peta bez rozwijania umiejętności wataha. W przypadku śmierci peta jednorazowego trzeba go odkupić. Po odesłaniu peta jednorazowego można go odebrać u NPC, u którego go zakupiliśmy. Pety jednorazowe nie zdobywają expa.
  
 
==Spis petów - ich zakup i właściwości==
 
==Spis petów - ich zakup i właściwości==

Wersja z 14:27, 7 lip 2017

Pety jednorazowe

Pety jednorazowe zakupujemy u trzech NPCów (Godrew'a w Trentis, Tresera Pitera na tyłach Obozu Imperialnych oraz od Handlarza Niewolników w okolicach Zrujnowanej chatki), oraz jednego NPC specjalnego. Aby tego dokonać trzeba mieć odpowiedni poziom postaci i w zależności od peta złoto i platynę lub Imperiały. Każdy pet wykupowany jest za prywatne zasoby gracza i może on być użyty tylko przez niego. Jeden gracz może posiadać w danym momencie tylko jednego aktywnego peta bez rozwijania umiejętności wataha. W przypadku śmierci peta jednorazowego trzeba go odkupić. Po odesłaniu peta jednorazowego można go odebrać u NPC, u którego go zakupiliśmy. Pety jednorazowe nie zdobywają expa.

Spis petów - ich zakup i właściwości